Czasami myślę, że ludzie uważają grawitację za opcjonalną. Zwłaszcza, gdy wchodzą na rusztowanie, dach czy jakąkolwiek inną platformę umieszczoną wyżej niż podłoga w ich salonie. Widziałem to setki razy. Tę nonszalancję, to przekonanie, że „mnie się to nie stanie”. A potem dzieje się tragedia. I wtedy wszyscy gorączkowo szukają dokumentów, pytają o szkolenia i zastanawiają