640 videos
13 files
2.65K links
Офіційний канал НК «Верес» у Telegram. Найсвіжіші новини, ексклюзивні інтерв'ю та найцікавіші події з життя клубу.
41' - Ще один удар від Панасенка - вище воріт.
#ВересМаріуполь
42' - Перша заміна у Вереса. Віталій Дахновський змінив Євгена Пасіча.
1 хвилину компенсував арбітр до часу першого тайму.
🔥Перший тайм завершено. Верес - Маріуполь - 0:0. Перерва!
🔥Верес - Маріуполь: другий тайм стартував!
46' - Михайло Шестаков змінив Михайла Сергійчука у складі рівнян.
49' - Небезпека біля воріт гостей. Сергій Петько був головий замкнути передачу з флангу! Меліченко випередив нашого гравця і вибив м'яча на кутовий.
🟨53' - Геннадій Пасіч отримав жовту картку.
54' - Зупинилися захисники Вереса. А Драмбаєв від лицевої лінії віддав передачу на Очеретька. Той розстрілював ворота рівнян, але не влучив у рамку.
62' - Красива атака рівнян. Віталій Дахновський п'ятою залишив м'яча Микиті Полюляху, той прострілював і замикати передачу мав Михайло Шестаков - захисник Маріуполя заблокував удар.
⚽️64' - ГООООООООЛ! Михайло ШЕСТАКОВ! Микита Полюлях виграв другий поверх, Віталій Дахновський несподівано для суперників пробив, а Михайло Шестаков був першим на добиванні після сейву голкіпера Маріуполя! Верес - Маріуполь - 1:0!
66' - Дальній удар від Мишньова - повз ворота!
67' - В'юнник міняє Кулакова у складі Маріуполя.
76' - Роберт Гегедош змінив Сергія Панасенка у рівнян.
⚽️80' - ГООООООООЛ! Михайло ШЕСТАКОВ ударом головою замикає передачу Геннадія Пасіча з лівого флангу! Верес - Маріуполь - 2:0!
87' - Подвійна заміна у гостей. Світюха міняє Кащука, Шостак гратиме замість Мишньова.
88' - І подвійна заміна від Юрія Вірта. Дмитро Махнєв міняє Микиту Полюляха, Михаіл Гечев гратиме замість Геннадія Пасіча.
3️⃣ хвилини компенсував арбітр до часу матчу.
🔥Матч завершено! Верес переконливо обігрує Маріуполь - 2:0!
Дубль Михайла Шестакова приносить перемогу над Маріуполем - 2:0 ♥️🖤