857 videos
13 files
3.06K links
Офіційний канал НК «Верес» у Telegram. Найсвіжіші новини, ексклюзивні інтерв'ю та найцікавіші події з життя клубу.
35' - Момент в Інгульця. Шараю ніхто не заважав пробити з лінії штрафного майданчика - вище воріт!
#ІнгулецьВерес
🔥Жодної хвилини не компенсувала Катерина Монзуль до першого тайму. Інгулець - Верес - 0:0. Перерва.
🔥Інгулець - Верес: другий тайм стартував!
46' - Без замін у перерві.
52' - Момент в Інгульця! Господарі виграли підбір після кутового, Сітало від лицевої лінії віддав на Козака, який розстрілював наші ворота - вище!
58' - Владислав Шарай пробивав з-за меж штрафного майданчика - невлучно. Старт другого тайму - за Інгульцем.
61' - Богдан Когут з-під поперечини дістав м'яча після удару Ковальова! Було дуже небезпечно.
62' - Дуже невлучний удар від Тимофієнка.
70' - Подвійна заміна в Інгульця. Коваленко міняє Козака, а Салем гратиме замість Ковальова.
75' - Подвійна заміна у Вереса. Робі Гегедош замінив Сергія Панасенка, а Михайло Шестаков замінив Михайла Сергійчука.
🟨80' - Сергій Петько отримав жовту картку.
82' - Ще дві заміни у Вереса. Михаіл Гечев міняє Віталія Тимофієнка, а Микита Полюлях змінює Сергія Петька.
84' - Плохотнюк змінив Сітала.
86' - Михайло Шестаков опинився тет-а-тет із голкіпером Інгульця, але задалеко відпустив м'яча і втратив нагоду.
🟨89' - Запорожець отримав жовту картку.
3️⃣ хвилини ще зіграють команди.
90+2' - Бартуловіч міняє Запорожця.
🔥Матч завершено! Інгулець - Верес - 0:0.