638 videos
13 files
2.65K links
Офіційний канал НК «Верес» у Telegram. Найсвіжіші новини, ексклюзивні інтерв'ю та найцікавіші події з життя клубу.
73' - Подвійна заміна у рівнян. Ігор Солдат змінив Сергія Шестакова, а Віталій Тимофієнко грає замість Роберта Гегедоша.
#ВересВорскла
🟨74' - Сергій Яворський отримав жовту картку.
75' - Віталій Тимофієнко бив - дуже неточно.
80' - Верес - Ворскла - 0:2. Заключна десятихвилинка гри.
⚽️83' - ГОЛ. 0:3! Сергій Яворський у високому стрибку головою замикає верхову передачу справа!
85' - Поперечина рятує Ворсклу після удару Віталія Тимофієнка з центру поля!
86' - заміни у Ворскли. Степанюк та Кане пішли з поля. Павлюк та Амількар увійшли у гру.
🟨87' - Михайло Сергійчук отримав попередження.
89' - Хрипчук міняє Тілля у Ворсклі.
3️⃣ хвилини компенсував арбітр до часу гри.
90+2' - Дмитро Різник у стрибку парирує удар Михайла Сергійчука!
##ВересВорскла
🔥90+3' - пенальті!
⚽️90+3' - ГОЛ! Михайло СЕРГІЙЧУК реалізував одинадцятиметровий! Верес - Ворскла - 1:3!
🔥Верес - Ворскла - 1:3. Матч завершено.
Верес поступається Ворсклі в матчі Кубку України 😢

Але ми рухаємось далі! Дякуємо за підтримку, червоно-чорні ❤️🖤
Юрій ВІРТ: "Поступилися в рахунку, але не за змістом гри"

Повне інтерв’ю нашого тренера за посиланням ⤵️

Обираємо найкращого гравця матчу проти Ворскли ⤵️
NK VERES RIVNE pinned «Найкращий гравець ⬇️»
Автор єдиного голу Вереса у кубковому протистоянні з Ворсклою, Михайло Сергійчук, поділився емоціями від гри:

🎙Виходили на цю гру з бажанням пройти далі. Але Ворскла - дуже хороша команда. Сьогодні їхня майстерність перемогла наше бажання.

🎙У них був один шанс до перерви - вони його реалізували. А в нас було декілька хороших моментів у першому таймі - ми не забили. Такий наш рівень.