594 videos
13 files
2.53K links
Офіційний канал НК «Верес» у Telegram. Найсвіжіші новини, ексклюзивні інтерв'ю та найцікавіші події з життя клубу.
⚽️Нагадаємо, у нинішньому сезоні Верес та Ворскла вже зустрічалися у Луцьку в матчі VBet ліги. Тоді гра завершилася внічию - 1:1.
А рівно 5 років тому суперники перетиналися на цій же стадії Кубку. У жовтні 2016 Ворскла перемогла Верес - 1:0.
#ВересВорскла
⚽️Ворскла сьогодні зіграє у такому складі: Різник - Пердута, Якубу, Тіль, Пешич, Яворський, Тамм, Челядін, Кане, Рангель, Степанюк.
⚽️Стартова одинадцятка Юрія Вірта: Кичак - С.Шестаков, Махнєв, Гончаренко, Нємчанінов, Полюлях, Петько, Дахновський, Г.Пасіч, Гегедош, Сергійчук.
👨‍🎓Арбітр матчу: Віталій Романов (Дніпро). Асистенти: Максим Чос (Київ), Євген Гашков (Чернівці).
⚽️У запасі полтавського клубу: Ткаченко, Павлюк, Хрипчук, Амількар, Ісенко, Кушніренко.
⚽️На лаві запасних Вереса: Когут, Мірошник, Солдат, Тимофієнко, Панасенко, М.Шестаков, Є.Пасіч, Гук.
Нагадаємо, через дискваліфікацію сьогоднішню гру пропускають Валерій Кучеров і Михаіл Гечев.
⚽️Заключна розминка перед грою.
🔥Верес - Ворскла: матч стартував!
🔥Нагадаємо, в разі нічиєї в основний час матчу на нас чекають ще два тайми по 15 хвилин. В разі нічиєї в додатковий час - серія пенальті.
4' - Перший у матчі удар по воротах. Михайло Сергійчук пробивав метрів з 25-ти - у руки воротарю.
8' - Геннадій Пасіч помилився, виконуючи передачу. Пердута виводив на ударну позицію Рангеля, але того випередили наші захисники.
🟨11' - Геннадій Пасіч отримав жовту картку.
13' - Моментище у Вереса! Геннадій Пасіч прийняв передачу з глибини поля і пробивав низом у дальній кут воріт - голкіпер рятує Ворсклу! Різник витягнувся у струну і перевів м'яча на кутовий!
20' - Ще один шанс у рівнян! Віталій Дахновський перед порожніми воротами не встигає замкнути прострільну передачу Геннадія Пасіча зліва!