2.68K links
Офіційний канал НК «Верес» у Telegram. Найсвіжіші новини, ексклюзивні інтерв'ю та найцікавіші події з життя клубу.
🔥"Верес" (Рівне) - "Львів" U19: матч стартував!
#ВересРівне

Що ж, після чотиримісячної паузи рівненський "Верес" знову у грі! Команди - вже на полі стадіону "Колос" у Млинові! Про перебіг матчу повідомлятимемо тут.
Поєдинок "Верес" розпочав у такому складі: Когут
- Пінчук, Ховбоша, Гончаренко, Данилюк (на перегляді), Тимофієнко (на перегляді), Євдокимов, Довганюк (на перегляді), Соломка, Панасенко, Яременко.
25 хвилин гри позаду. Рахунок - не відкрито. 0:0.
ГООООООЛ! 39' - Сергій ПАНАСЕНКО виводить "Верес" вперед у рахунку! 1:0!
🔥"Верес" - "Львів" U19 - 1:0: ПЕРЕРВА
#ВересРівне

Після першого тайму рівняни перемагають юніорів прем'єрлігового "Львова" з мінімальним рахунком. ⚽️Єдиний поки гол на 39-й хвилині забив Сергій Панасенко.
ГООООООЛ! 48' - 2:0! Щойно стартував другий тайм, як рівняни заробили право виконати одинадцятиметровий. Пенальті реалізував Сергій ПЕТЬКО!
Другий тайм, до речі, "Верес" розпочав у такому складі: Ющишин - Солдат, Махнєв, Зубков, Дударенко, Хоцяновський, Петько, Панасенко, Соломка, Яременко, Шестаков.
ГОООООЛ! 65' - Юрій СОЛОМКА забиває третій у матчі м'яч! "Верес" - "Львів" U19 - 3:0!
ГОООООЛ! 90' - Михайло ШЕСТАКОВ - 4:0!
Матч завершено! "Верес" - "Львів" U19 - 4:0!
СЬОГОДНІ!!!
Відбудеться засідання Наглядової ради ПАТ «Рівненський народний клуб «Верес». Пряма трансляція - на нашій офіційній сторінці у «Фейсбук».
Початок о 12:00
Проект Порядку денного засідання Наглядової ради:
1. Затвердження звіту Генерального директора ПАТ «РНК «ВЕРЕС» - Віталія Андрощука про роботу Народного клубу у квітні-червні 2020 року.
2. Затвердження проекту Програми розвитку дитячо-юнацького футболу та підготовки кадрового резерву Народного клубу «Верес» на 2020-2025 рр. (Програма «Верес 2025»).
3. Затвердження проекту спонсорських пакетів на сезон 2020-2021.
4. Схвалення правочинів (контрактів) з гравцями команди і тренерським штабом, а також господарських угод ПАТ «РНК «ВЕРЕС».
5. Затвердження проекту бюджету клубу на сезон 2020-2021.