2.71K links
Офіційний канал НК «Верес» у Telegram. Найсвіжіші новини, ексклюзивні інтерв'ю та найцікавіші події з життя клубу.
🔥🔥Підтримаємо команду у Тернополі!
#НиваВерес

Цієї неділі, 27-го жовтня, рівненський «Верес» на виїзді зіграє дуже важливий матч чемпіонату - проти тернопільської «Ниви»!

❤️🖤І у нас всіх є можливість підтримати хлопців у цьому поєдинку! 💪О 10:00 ранку в неділю від Veres Place вирушить автобус із вболівальниками!

Вартість проїзду Рівне - Тернопіль - Рівне - 200 гривень!

Бронювання - за телефоном: 068 668 69 41!
🔥Мирослав ЛИПКО - арбітр матчу "Верес" - "Оболонь-Бровар-2"!
#ВересОболонь

Матч 17-го туру чемпіонату України з футболу у Групі "А" Другої ліги між "Вересом" та дублерами столичної "Оболоні-Бровар" обслуговуватиме арбітр з Івано-Франківської області Мирослав Липко.

Йому асистуватимуть: Олександр Капленко (Київ), Володимир Бамбурак (Чернівці). Четвертий арбітр: Максим Фірсов (Рівне). Спостерігач арбітражу: Василь Маковій (Чернівецька обл.).

"Верес" та "Оболонь-Бровар-2" зіграють завтра, 23-го жовтня, на стадіоні "Колос" у Млинові. Початок матчу о 15:00.
23-го жовтня до Млинова знову вирушить автобус із вболівальниками!

Найближчої середи, 23-го жовтня, рівненський "Верес" вдома зіграє з дублерами столичного ФК "Оболонь Бровар"!

👏👏 Розуміємо, що день та час - не ідеальні! 💪 Але це лише другий у чемпіонаті домашній матч команди посеред тижня! І нам потрібна ваша шалена підтримка!🔴

Забронювати квитки на автобус можна за номером телефону: 0686686941.

Вартість проїзду Рівне - Млинів - Рівне - 100 гривень.

УВАГА! Відправлення з Рівного 23-го жовтня від Veres Place (вул. Княгині Ольги, 1) о 13:30!

Нагадаємо, матч «Верес» - «Оболонь-Бровар-2» відбудеться 23-го жовтня на стадіоні «Колос» у Млинові. Початок - о 15:00.
⚽️MATCHDAY: «Верес» (Рівне) - «Оболонь-Бровар-2» (Буча)

15:00
🔥Сьогодні граємо без дискваліфікованого Сергія Любчака, але у не менш бойовому настрої! 💪Наш стартовий склад на матч проти "Оболоні-Бровар-2"!
⚽️9' - "Верес" - "Оболонь-Бровар-2" - 0:1! Денис Островський ударом з 16-ти метрів застав зненацька Максима Бабійчука...
🔥🔥🔥Доволі несподіваний результат першого тайму матчу у Млинові... "Верес" поки поступається "Оболоні-Бровар-2" - 0:1.

⚽️Єдиний гол на 9-й хвилині за гостей забив Денис Островський.
🔥У перерві Тарас ПІНЧУК змінив Антона ЄВДОКИМОВА у складі нашої команди. Триває другий тайм.
🔥74' - Валерій САД змінив на полі Михайла ШЕСТАКОВА.
🔥84' - Віталій МИКИТИН замінив Юрія СОЛОМКУ у "Вереса".
🔥"Верес" перериває свою чотириматчеву переможну серію!

Рівненський "Верес" не зумів забити у ворота другої команди "Оболоні-Бровар" і перервав свою чотириматчеву переможну серію у Другій лізі чемпіонату України.

"Верес" - "Оболонь-Бровар-2" - 0:1 (0:1)

Чемпіонат України з футболу, Друга ліга, Група "А", 17 тур
23 жовтня 2019 року, Млинів, стадіон "Колос"

Арбітр: Мирослав Липко (Івано-Франківська обл.). Асистенти: Олександр Капленко (Київ), Володимир Бамбурак (Чернівці). Четвертий арбітр: Максим Фірсов (Рівне). Спостерігач арбітражу: Василь Маковій (Чернівецька обл.).

"Верес": Бабійчук - Чеботаєв, Ховбоша, Петько, Солдат, Кучеров, Євдокимов (Пінчук, 46), Мисик, Соломка (Микитин, 84), Яременко, Шестаков (Сад, 74). Запасні: Фіяло, Ющишин, Дударенко, Гребенюк, Іваночко.
Головний тренер: Юрій Вірт.

"Оболонь-Бровар-2": Коломієць - Чобанов, Прокопенко (Дишкант, 90+4), Потопальський, Шевченко, Покойовий, Корнєв, Улянченко (Мате, 64), Ткач (Степаненко, 90+6), Пучковський (Аракелян, 82), Островський (Сичевський, 78). Запасні: Дьогтяр, Касімов.
Головний тренер: Олександр Антоненко.

⚽️Гол: Островський (9).
Попередження: Євдокимов (34), Солдат (41) - Ткач (24), Шевченко (45+2), Островський (52), Пучковський (53), Чобанов (89), Коломієць (90+7).

⬇️⬇️⬇️Текстовий звіт про матч - вже на нашому сайті:
💬Олександр АНТОНЕНКО: "Ми вивчили суперника"

Тренер команди "Оболонь-Бровар-2", Олександр Антоненко, який сьогодні керував діями "оболонців" у матчі проти "Вереса" - поділився враженнями від дій своїх футболістів на полі:

- Ми вивчили суперника. Розібрали ігри рівнян. Наш тренерський штаб на чолі з Олегом Мазуренком. Фактично, ми перекрили усі вільні зони. Знали, що "Верес" багато атакує флангами. Сьогодні ми зіграли в ту гру, яку планували. Подякували за це гравцям у роздягальні.

Нам було дуже неприємно, коли у Бучі ваші вболівальники відзначали, що ми... Я не хочу навіть цього повторювати. Хоча, в мене навіть фото збереглися. Неприємні дуже речі. В нас же діти грають. Так, сьогодні грали дещо старші хлопці. Цим хлопцям, які ще вчора навіть не у Вищій лізі U19 грали, а в Першій - честь і хвала.

Ми хочемо прогресувати, бо в кожного з них - велике майбутнє.

💬Юрій ВІРТ: "Для перемоги ми зробили дуже мало"

Головний тренер рівненського "Вереса" Юрій ВІРТ прокоментував гру своєї команди у матчі проти дублерів "Оболоні-Бровар":

- Почали гру не так, як хотіли. Ми наголошували - молоді футболісти "Оболоні" вміють грати у футбол і в них багато бажання та самовіддачі. Що вони сьогодні і підтвердили.

Ми давали суперникам спокійно приймати м'яч, бити по воротах. Що і вилилося у пропущений гол. Звичайно, потім гості великими силами відійшли до своїх воріт. Ми не мали вільних зон для атак. Але тим не менше - ми повинні були грати агресивніше попереду. Боротися, підбирати. Цього було замало.

Мало створили гольових моментів. У першому таймі було два хороших моменти - десь не вистачило везіння. А після перерви мало били по воротах.

Не можу сказати, що сьогодні ми заслужено програли. Але для перемоги ми зробили дуже мало.